Co oznacza gwałtowna biegunka po zażyciu Colon C?

Biegunka po zazyciu Colon C Witam, pare godzin po zazyciu pierwszej dawki Colon C, wystapila gwaltowna biegunka poprzedzona bulgotaniem i przelewaniem sie w brzuchu. Tego dnia spozywalam spore ilosci wody (wiecej niz zazwyczaj, ponad 2l) zgodnie ze wskazaniami. Czy taka reakcja jest normalna i czy powinnam kontynuowac zazywanie Colon C?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić dalsze postępowanie