Co oznacza jasno czerwone krwawienie u osoby w 6 tygodniu ciąży?

Jestem w 6 tygodniu ciąży, ostatnio zaczęłam krwawić jasno czerwoną krwią, po czym od kilku dni od tego zdarzenia mam ciemno czerwone plamienia, powiedziałabym, że nawet brunatne z lekkimi skrzepami, czy to poronienie? U ginekologa jeszcze nie byłam.

Lek. Tomasz Budlewski

niestety może być to poronienie . Konieczna wizyta u ginekologa