Co oznaczają te plamienia na początku ciąży?

Jestem w 6 tygodniu ciąży. Za mną 3 poronienia. Przyjmuję Duphaston, zastrzyki przeciwzakrzepowe i acard. Od 5 dni lekkie brunatne plemienia. Dziś jasno czerwona krew. Wizyta jutro. Od dwóch tygodni leżę. Co robić? Czy w szpitalu zrobią coś więcej?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

trudno powiedzieć, co zadecydują lekarze w szpitalu, niemniej krwawienie jasnoczerwoną krwią jest niepokojące i dlatego powinna Pani zostać zbadane przez lekarza. Być może uda się ustalić źródło krwawienia.

Proszę zapoznać się z naszym artykułem: https://portal.abczdrowie.pl/krwawienie-w-ciazy-poczatki-poronienie-zalecenia.

W tej sytuacji sugeruję, by niezwłocznie skonsultowała się z Pani lekarzem, gdyż niewykluczone, że grozi Pani poronienie.

Więcej informacji na ten temat odnajdzie Pani w materiale dostępnym pod adresem: https://portal.abczdrowie.pl/jak-przewidziec-poronienie.

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.