Jasno-czerwona krew z pochwy

Witam ostatnio miesiaczke mialam 7.02 była normalna przez 2 dni a pozniej przez kolejne 3 lekkie krwawienie, dzis 18.02 zauwazyłam przy podcieraniu jasno czerwona krew. Co moze byc przyczyna? Dodam ze pod koniec stycznia bylam u pani ginekolog i wszystko było ok usg, cytologia, Prosze o pomoc

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe plamienie może być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Jeśli plamienie wystąpi w następnym cyklu to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.