Co oznacza kłucie klatki piersiowej przy rwie kulszowej?

Witam, Od dłuższego czasu mam problemy z kręgosłupem, miałam też rwe kulszowa. Od jakiegoś czasu nie mam w ogóle apetytu, cierpię na bezsenność a przy tym nie czuje w ogóle zmęczenia. Praktycznie nic nie jem a jeśli zdarzy się że coś zjem to boli mnie brzuch i mam biegunkę. Często boli mnie głowa jak i kręgosłup (odcinek lędźwiowy i między łopatkami). Od kilku dni zauważyłam, że przy przyspieszonym kroku lub wysiłku czuje kłucie w klatce piersiowej po lewej stronie, ktore promieniuje aż do lewego barku. Jak mogę sobie z tym poradzić, co to może być?

Może podrażnienie żoładka, jelit?? Po lekach ?? Z innej przyczyny??
Konieczna pełna konsultacja, ocena stanu neurologicznego i ogólnego stanu zdrowia, trybu życia, obciażeń etc
Pozdrawiam i zapraszam