Co oznacza kłujący ból w okolicach lędźwiowych?

zaczęłam odczuwać kujący ból w okolicach lędźwiowych jednakże nie jest on zlokalizowany tylko w jednym konkretnym miejscu- raz boli bardziej po prawej stronie pleców a raz bardziej po lewej i niestety promieniuje on w dół ku nogom (bardzo często odczuwam taki ból nawet w okolicach pośladków). co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Tego typu objawy mogą wynikać z wielu przyczyn i konieczna wstępna diagnostyka wykonanie rtg lub bardziej zaawansowanych mri. Po badaniu będzie można zalecic odpowiednie postepowanie