Co oznacza dyskomfort po lewej stronie pleców pod żebrami?

Witam mam taki problem . Od kilku lat dokucza mi coraz większy dyskomfort po lewej stronie pleców pod żebrami . Ból jest palący i nie jest stały , natomiast coraz bardziej dokuczający. Rano gdy wstanę z łózka nie ma dolegliwości przez jakąś godzinę a potem zaczyna się rozkręcać , promieniuje też do brzucha .Lekką ulgę sprawia mi rozciąganie się . Nie wiem czy ma to znaczenie , ale cierpię też na nawracające stany zapalne układu moczowego . Proszę o poradę .

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic dalsze postepowanie , może być tak i dolegliwości wynikają ze schorzeń nerki