Co oznacza krostka na nodze u 61-latka?

Dzień dobry, Nad kostką po stronie zewnętrznej, na nodze zrobiła mi się zmiana, która zawiera pęcherzyk z płynem. Dookoła jest aż prawie purpurowy odczyn o średnicy około 3cm. Stopa jest opuchnięta oraz okolice przy odczynie. W linku poniżej przesyłam zdjęcie zmiany chorobowej https://dysk.onet.pl/link/3oxV8 Co to może być? Dziękuję za udzieloną odpowiedź Zbigniew

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był jakiś uraz? Ugryzienie owada? Jakieś podrażnienie ? Środki chemiczne? Nowy kosmetyk?