Powiększająca się różowa plamka na udzie

Witam, kilka dni temu zauważyłam małą różową plamkę na udzie (blisko pachwiny), na początku myślałam, że ugryzł mnie jakiś owad, albo gdzieś się uderzyłam. Jednak z dnia na dzień plamka rosła. Dodatkowo jej środek bladł, a obwódka się zaogniała. Aktualnie mam na udzie kółko średnicy ok 3cm z czerwonych swedzących krostek :( Do dermatologa dostałam termin na za miesiąc :( w linku zdjęcie http://images75.fotosik.pl/63/7d4d6cb4b460c427.jpg Z góry dziękuję za pomoc :)

Proszę obserwować, czy w najbliższych dniach nie pojawi się wysiew wielu drobnych zmian o podobnym charakterze głównie na tułowiu, ramionach, czy udach. Jeśli tak, to prawdopodobnie będzie to łupież różowy Gilberta, to nic groźniego, najczęściej ustępuje bez leczenia.
Należy obserwować czy zmiana się nie powiększa odśrodkowo i rozważyć czy nie było możliwości ukłucia przez kleszcza.
Nie można również wykluczyć rumienia obrączkowatego. Tak czy inaczej, jeżeli zmiana nie będzie ustępować, konieczna będzie diagnostyka.