Co oznacza krwawienie z rany po szyciu?

W nocy z soboty na niedzielę miałam zabieg szycoa rany ciętej. Dziś rano byłam u lekarza rodzinnego, który stwierdził, że z raną jest wszystko w porządku. Jednak niedawno zauważyłam, że po środku, gdsie rana była najgłębsza, wyleciała świeża krew. Dodam, że nie hyło jej wiele, zaledwie 2-3 krople. Czy powinnam się tym martwić? Czy jest to normalne, że dzień po szyciu rana krwawi?

Lek. Wojciech Zygmunt

Jest to raczej normalne. Proszę się nie martwić. Pozdrawiam i życzę zdrowia.