Co oznacza żółta wydzielina z rany po zabiegu ginekologicznym?

Witam. Kobieta , 19 lat . w środę miałam operacje wycinka torbiela z jajnika. Byłam rozcinana , Gdyz było podejrzenie ze trzeba wyciąć jajnik . w sobotę wypuszczono mnie do domu. Juz nie zakładam opatrunku , ale z rany Wydziela MJ się płyn , barwy żółtej. Nie ma żadnego zapachu. Czyli powinnam się martwić ?:(

Proszę udać się na kontrolę w celu potwierdzenia, czy wszystko jest w porządku, czy nie rozważyć pobrania posiewu płynu z rany.