Sącząca się rana po operacji ropnia na jelicie

Po operacji ropnia na jelicie i wycięciu wyrostka 11 tygodni sączy sie z rany na szwie i po drenie ropa i osocze było zakazeniebbakteria w szpitalu typu citrobacter freundii usg ok tylko w obrebie powłok jamy brzusznej w linii blizny po zabiegu operacyjnym widoczna jest śladową ilośc płynu na dł 13mm do średnicy ok 2 mm czołowo 6 mm czym można w końcu zagoić ta ranę występuje wieczorem 37.00 do 37.4 rano tem w porządku proszę o pomoc w zagajenie rany stosuje neosporin i lampę bioptron i nic

Witam. Przede wszystkim konieczne jest pobranie posiewów z rany i wdrożenie odpowiedniej, celowanej antybiotykoterapi.