Co oznacza macica w położeniu pośrednim?

W badaniu USG mam napisane -macica w połozeniu pośrednim o równych obrysach i niejednolitej eugeniczności o wymiarach 49*58mm.Endometrium niejednorodne eugenicznie o wysokości 10mm. Mam 44 lata ,badanie było robione tydzień przed okresem.Proszę o informację co sie dzieje i czy sytuacja moja jest poważna.Czy konieczna jest wizyta w szpitalu.Z góry dziękuję za konsultacje

Nie, to dość typowy obraz macicy w Pani wieku nie budzący niepokoju. Położenie pośrednie macicy czyli położenie między przodo- a tyłozgięciem nie jest patologią.