Trzon macicy w położeniu pośrednim u 52-latki

Witam Proszę o interpretację wyniku badania USG. Trzon macicy w położeniu pośrednim o wymiarach 5,73X4,30x 5,47. Endometrium niejednolite 0,75cm z polipem 6mm? Śródściennie mięśniaki o wymiarach 2,74cm bez kontaktu ze śluzówką. Prawy jajnik o wymiarach 2,58x1,39 cm bz pat. Lewy jajnik o wymiarach 4,05x2,01 z pęcherzykiem 16mm. Zatoka Douglasa wolna. Kobieta 53 lata nieregularnie miesiączkująca.

Odpowiedź na Pani pytanie powinna Pani uzyskać od lekarza wykonującego to badanie usg. Każde badanie powinno być wykonywane w jakimś określonym celu mając dane z wywiadu (np. krwawienia, bóle itp). Ciężko interpretować opis badania nie wiedząc nic o pacjentce. Pozdrawiam