Co oznacza miesiączka po wykonaniu masażu?

Dzień Dobry Dwa dni temu bylam na masażu ujędrniającym brzuch i dwa dni po nim dostalam miesiączkę. A byl to dopiero 20 dzien cyklu. Czy ten masaz mogl miec na to wplyw? Czy moglam sobie cos uszkodzic?

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Tak, masaż mógł mieć wpływ na zaburzenia cyklu miesiączkowego, ale równie dobrze przyczyna może leżeć gdzie indziej. Raczej nie powinna Pani nic uszkodzić przez masaż, nie ma powodu do obaw. Pozdrawiam!