Co oznacza nadmierna senność przy chorej tarczycy?

Witam tsh 4,2 ft3 ft4 i anty-tpo w normie endokrynolog przepisał mi eutyrox 25 i 50 na zmianę, tylko od kiedy zaczęłam brac te leki jestem gorzej senna niż byłam (leki biorę już dwa tygodnie) czy to jest normalne? Głównie poszłam na badania tarczycy o moją senność i starania się o dziś ko a czuje się jeszcze gorzej niż wcześniej

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje ponownie zgłosić się do lekarza endokrynologa a do lekarza rodzinnego aby wykonać inne podstawowe badania z krwi