Co oznacza niedomknięta zastawka trójdzielna w badaniach prenatalnych?

Witam Wczoraj byłam na badaniu prenatalnych jestem w 11 tygodniu ciąży a dzidziuś ma 4,8 cm lekarz stwierdził że ma niedomknięta zastawkę trójdzielną lecz kazał przyjść za tydzień na kontrolę ponieważ dziecko jest za małe. Ale jak czytałam badanie prenatalne jest robione od 4,5cm , jaka jest szansa że ta zastawka się zamknie ale w jaki sposób ja jako mama mogę pomóc. Proszę o odpowiedz ponieważ od wczoraj tylko płacze ze stresu a do wtorku nie wytrzymam

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spokojnie czekać niestety Pani nic w tym
Momencie Nie może zrobić a trzeba mieć dobre myśli z ewentualnością iż im szybciej Ew wadę się wykryje jesybwiecej możliwości postepowania