Co oznacza nieregularny kształt wyrostka rylcowatego prawej kości łokciowej?

Witam. W lutym złamała rękę w nadgarstku, bez przemieszczenia. Ręką boli, a obecnie zdjęcie wykazało-nieregularny kształt wyrostka rylcowatego prawej kości łokciowej. Zanik kostny około stawowy, nieregularny ściany struktury warstwy kodowej niektórych kości śródęcza. Czy to mogą być początki osteoporozy? Mam 58 lat. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczne jest wykonanie badania densytometrycznrgo z kręgosłupa oraz kości udowej a także konsultacja ortopedyczna