Co oznacza nieruchoma kulka na piersi?

Mam 18 lat. 2 dni temu w swojej lewej piersi (od wewnątrz - od strony mostka) poczułam twardą "skórę", to nie jest nic co można palcami przesunąć, nie jest to też w kształcie "kulki". W prawej piersi w tym miejscu jest że tak powiem "pusto" i skóra jest miękka. Dodam że jestem przed okresem i ogólnie piersi mnie bolą, a to miejsce jak dotknę również mnie boli. Czy mam podstawy do obaw że to guz lub gruczołowłókniak?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego , po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.