Twarda kulka wyczuwalna w piersi

Witam, Ostatnio (z 4 dni temu) zauważyłam w prawej piersi od strony zewnętrznej twardą kulkę. Ma ok 1 cm. Zauważyłam, że palcami mogę ją poruszać, a gdy jej dotykam nie czuję żadnego bólu. Pod koniec tego roku mam 18 lat. Oczywiście moją pierwszą myślą był rak. Czym może to być? Konieczna jest wizyta u lekarza? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź :)

W tym wieku i tak wyglądaja zwykle zmiany łagodne, ale warto wykonac badania USG piersi i z wyniikem zglosic się do lekarza (badanie USG powinno sie zrobic międzi 5-10 dniem cyklu)