Co oznacza torbielowata kulka na palcu?

Witam. Mam kulkę pod skórą na palcu. Środkowy palec, od wewnętrznej strony. Na usg lekarz rodzinny stwierdził że widać jakby dwie kulki, jedna jakaś torbielowata płynna, której może podjął by się żeby to ściągnąć.. druga jakaś twarda,stwierdził że może chrzęstniak, kostniak, itp. Kulka jest twarda, bardzo wyczuwalna, nie przesuwa się. Zaczyna mnie to pobolewać i niestety przy treningach przeszkadza i pobolewa podczas chwytania hantli. Szukam pomocy do kogo się udać.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u chirurga, który wyrazie potrzeby usunie zmianę.
Pozdrawiam