Co oznacza niewielkie zaburzenie czynności podstawowej?

Witam czy badanie eeg jest w porządku? Opis badania: W zapisie rejestruje się obfita, średnionapięciowa, nieregularna czynność alfa 9-10 Hz zw wstawkami alfa ok. 8 Hz.Dość. często fale alfa. mają. nieco zaostrzony kształt ( nielikalizacyjnie).HV i FS nie wpływają na zapis. Orzeczenie: Niewielkie zaburzenie czynność podstawowej.

Witam!
Brak jest informacji jaka była przyczyna skierowania na to badanie. Sam opis badania nie wskazuje na jakąś konkretną patologię (może subiektywnie ocenione). Należy wykonać badanie kontrolne na innym aparacie.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.