Co oznacza obecność białka i leukocytów w moczu?

Witam, obecność leukocytów i białka w moczu. Leukocyty 75 leuk/ul Białko 15 mg/dl Specyfikacja osadu moczu: Leukocyty 5 - 10 wpw Pasma śluzu - liczne Bakterie - nieliczne Dodam, że choruję na pcos i insulinooporność, więc moje cykle są niereguralne. Codziennie przyjmuję Victozę podskórnie 0,4.

Witam.
Ilość leukocytów jest nieznacznie przekroczona,białkomocz też nie jest wielki,wydaje się,że wynika z zaburzeń przemiany węglowodanów.Zeby się upewnić,że nie ma infekcji dróg moczowych radziłbym zrobić posiew moczu.