Co oznacza obecność dużej ilości krwi w kale?

Witam, 2016.02.06 miałem robiona kolonoskopię Badanie wyszło norma Wczoraj zauważyłem krew w kale Cały kał we krwi , oprócz tego krew czerwona raczej jasna Dzień wcześniej jadłem buraczki, ale wydaje mi się ze ten kal jest dziwny. Od buraczków byłby tak czerwony, jakieś jakby skrzepy itp Czy przez ten czas od badania mógłby rozwinąć się rak?? Czy może przerzut??

Lek. Tomasz Budlewski

A może hemoroidy? Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego