Co oznacza obfita miesiączka?

Mam 26 lat, pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 12 lat. Zawsze miałam obfite miesiączki, obecnie w 2. dzień (czyli ten najbardziej obfity) muszę używać największych tamponów (super plus), a starczają maksymalnie na 3 godziny. Zawsze tak było. Czy to normalne, czy powinnam się niepokoić? Dodam że moja miesiączka to 3 obfite dni, a później (przez kolejne 3-4 dni) już małe krwawienie. dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

Ew można udac się do lekarza ginekologa j wykonać diagnostyke hormonalna