Krótka miesiączka, co to może być?

Witam,
chciałam zapytać 26 dostałam swoje dni, niby wszystko w porządku jest ból w dole brzucha, ale jak okres dostałam wczoraj to był silny na początku. A dziś jest go bardzo mało, kończy się, dlaczego mam tylko go 2 dni? Zawsze miałam po 6-7. A pierwsze 3 dni zawsze miałam bardzo obfite.

Dodam, że miesiączki mam w miarę regularne, współżyłam jakieś 18 dni przed tą miesiączką bez zabezpieczenia. Współżyłam 8.04 a miesiączkę dostałam 26.04. Czy jest jakieś ryzyko, że doszło do zapłodnienia?
Dodam, że zauważyłam u siebie tylko ciągle zmęczenie i senność i że powiększyły mi się żyły na piersiach, są bardzo widoczne, tak samo na nogach. Co to może oznaczać?

Witam!

Ponieważ współżyła Pani bez zabezpieczenia, istnieje ryzyko że doszło do zapłodnienia. Ponieważ krwawienie było obfite, oznaczałoby to, że doszło do poronienia. Często zdarza się, że kobiety tracą ciążę nawet o niej nie wiedząc.

Z drugiej strony bardziej prawdopodobne jest, że zmiana charakteru miesiączek oznacza zaburzenia hormonalne. Jednak incydenty mógł być też jednorazowy i nie musi się powtarzać w kolejnych cyklach. Jeżeli następne miesiączki będą się różnić od poprzednich powinna Pani udać się do ginekologa. Być może będą konieczne badania - USG narządu rodnego i oznaczenie stężenia hormonów.