Co oznacza obniżenie sygnału w obrazach T-2 zależnych z w/w krążków?

Jola 62 Nie dałam rady dokończyć wyników. Obniżenie sygnału w obrazach T-2 zależnych z w/w krążków przemawia za ich zwyrodnieniem (odwodnienie krążków) Uogólnone zmiany zwyrodnieniowo-wytwórcze na krawędziach sąsiadujących trzonów. Osteofity tylnych krawędzi zmniejszają wymiar strzałkowy kanału kręgowego. Osteofity tylno-bocznych krawędzi zmniejszają średnicę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim proponuje udac się do lekarza zlecającego powyzsze badanie