Co oznacza opis badania dołu pachowego?

W BADANLONO USG OKREŚLONO,,W DOLE PACHOWYM WYDZIELA SIĘ HYPOECHOGENICZNY FRAGMENT TKANKI GRUCZOŁOWEJ Z WIDOCZNYM CIENIEM AKUSTYCZNYM, WIELKOŚĆ 11*8*10 MM, SKUPISKO BARDZIEJ NASILONYCH ZMIAN MASTOPATYCZNYCH. ZMIAN OGNISKOWYCH LITYCH NIE ZNALEZIONO.

Lek. Michał Lenard

Wynik musi być oceniony z uwzględnieniem pozostałych badań i Pani stanu klinicznego przez lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam!