Co oznacza wynik badania sutków 39-latki?

Proszę o ocene moich wynków badań: Sutki o zrównoważonej ilości tkanki gruczołowej i tłuszczowej z rozproszonymi miernie nasilonymi zmianami włóknistymi. Po obu stronach nie stwierdzam obecności zmian ogniskowych litych . W sutku lewym na godz. 1 torbiel śr. 4,4 mm. W sutku prawym na godz. 10 obwodowo torbiel wielokomorowa o wymiarach 11,8x5,2 mm w porównaniu z badaniem z 06.2019 uległa ona powiększeniu , wskazana wczesna kontrola lub BAC Przewody mlekowe nie są poszerzone. Okolice pachowe prawidłowe. BIRADS 3

BI-RADS 3: badanie, w którym wykryto zmianę prawdopodobnie łagodną, ryzyko złośliwości wynosi do 2%, zaleca się kontrolę obrazową za 6 miesięcy, może dotyczyć zmian takich jak: skupiska mikrozwapnień, torbiele złożone, gruczolakowłókniaki, asymetryczne zagęszczenia. U kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka piersi zalecane jest wykonanie biopsji gruboigłowej i pobranie materiału do badania histopatologicznego.