O czym świadczy wynik USG piersi u 36-latki?

Witam, mam 36 lat i ostatnio robiłam kontrolne usg piersi i wynik był taki że: Piersi o budowie gruczołowo-tluszczowej. W piersi lewej na godz.11 zmiana hipoechogeniczna, o nieostrych granicach, nieregularna - śr. 12×7mm. W piersi lewej na godz. 6 zmiana o charakt. torbieli - śr. 3 mm. Po za tym litych i płynowych zmian ogniskowych nie uwidoczniono. Przewody mlekowe nieposzerzone. Węzły chłonne pachowe bez cech patologii-stłuszczały do 16 mm w pasze prawej. BIRADS 3. Lekarz zlecił mammografie piersi ale do tego czasu to ja osiwieje. Dodam że w rodzinie nie było zachorowania na raka piersi, bardzo proszę o odpowiedź bo bardzo się denerwuje nie mogę spać i jeść, czy te wyniki oznaczają coś złego???

BI-RADS 3: badanie, w którym wykryto zmianę prawdopodobnie łagodną, ryzyko złośliwości wynosi do 2%, zaleca się kontrolę obrazową za 6 miesięcy, może dotyczyć zmian takich jak: skupiska mikrozwapnień, torbiele złożone, gruczolakowłókniaki, asymetryczne zagęszczenia. U kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka piersi zalecane jest wykonanie biopsji gruboigłowej i pobranie materiału do badania histopatologicznego.