Co znaczy takie usg piersi?

Witam. Mam 40 lat. Nigdy nie rodziłam. Moja mama jest po mastektomii z powodu złośliwego raka piersi. Wynik usg piersi : "W piersi prawej na godz 12 zmiana ogniskowa,centralnie bezechowa, otoczona hypoechogenicznym marginesem o wymiarach 4x4 mm ductectasia z gęsta treścią? Poza tym bez zmian ogniskowych. Doły pachowe bez powiększonych węzłów chłonnych. BIRADS 3. Kontrola wskazana za 3 miesiące." Bardzo prosze o interpretację.

BI-RADS 3: badanie, w którym wykryto zmianę prawdopodobnie łagodną, ryzyko złośliwości wynosi do 2%, zaleca się kontrolę obrazową za 6 miesięcy, może dotyczyć zmian takich jak: skupiska mikrozwapnień, torbiele złożone, gruczolakowłókniaki, asymetryczne zagęszczenia. U kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka piersi zalecane jest wykonanie biopsji gruboigłowej i pobranie materiału do badania histopatologicznego.