Co oznacza wynik badania piersi u 31-latki?

Prosze o intetpretacjr moich wynikow : sutki gruczolowo-sutkowe z implantami Wsl(4.30)nieco hipoechogeniczny guzek obj. 0.49ml .13.3×12.6×5.5mm.torbieli nie znaleziono.przewody mlekowe nie poszerzone.. skora bez zmian. Powiekszonych, hipoechogenicznych wezlow chlonnych pachowych, okoloobojczykowych,przymostkowych nie znaleziono . Wnioski:birads 3 . Czy mam sie czym martwic ??

BI-RADS 3: badanie, w którym wykryto zmianę prawdopodobnie łagodną, ryzyko złośliwości wynosi do 2%, zaleca się kontrolę obrazową za 6 miesięcy, może dotyczyć zmian takich jak: skupiska mikrozwapnień, torbiele złożone, gruczolakowłókniaki, asymetryczne zagęszczenia. U kobiet z podwyższonym ryzykiem zachorowania na raka piersi zalecane jest wykonanie biopsji gruboigłowej i pobranie materiału do badania histopatologicznego.