Co oznacza opis wyników IgE u dziecka?

Witam robilam dziecku badania Ige calkowite norma 200 wyszlo 240,5 IU /ML OBJAWY MA NA TWARZY I SZYI I RAMIONACH KROSTKI I SZORSTKA BARDZO SKORA MA 11 LAT I JUŻ OKRES MA CZY TO JEST POWIĄZANE Z ALERGIA CZY HORMONAMI ? NIE WIEM GDZIE SIE UDAĆ? KWAS MOCZOWY 5,05 NORMA 2,4 /5,7 ZELAZO 45 UG/DL NORMA 50 /175 PROSZE O POMOC

proszę wysłać te wyniki bez danych osobowych na https://forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
darmowy portal. zdjęcia skóry też można.

obejrze.

jeśli jesteście z Zelowa blisko łodzi zapraszam że skierowaniem na Wigury 19 poradnia alergologiczna szpital świętej rodziny

skierowanie z dopiskiem pilne
tel do mnie 608022224. ale najpierw proszę wysłać wyniki na forum.