Co oznacza opuchlizna nóg po długiej pracy?

Witam.Pracuje po 24godz.Bardzo puchna mi nogi .Opuchlizna pokrywa sie z kostkami .Przy tym mam silny bol nog i kregoslupa .Bardzo sie poce .Dodam ze mam 48 lat i jestem kobieta.Prosze o rade .Pozdrawiam

Lek. Wojciech Zygmunt

Polecam udać się do lekarza rodzinnego i kardiologa i poinformować o występujących objawach. Trzeba tutaj wykluczyć przyczyny powstawania takich obrzęków, m.in. rozpoczynającą się niewydolność serca. Pozdrawiam i życzę zdrowia!