Co oznacza opuchlizna po wykonaniu tatuażu?

witam. Robiłam tatuaż wzięłam tydzień urlopu z pracy lecz po tygodniu dalej ręka jest opuchnięta, sinawa, ciężko mi ją podnieść w górę występują też stany podgorączkowe (tatuazysta stwierdził, ze to normalne przy 10 godzinach tatuowania) Pracuje jako pracownik produkcji. Czy u rodzinnego lekarza dostanę l4? nie jestem zbytnio w stanie pracować gdyż ręka boli a tatuaż się goi

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl