Czy muszę obawiać się tej zmiany skórnej?

Zmiana skórna, chciałbym zapytać czy muszę obawiać się zmiany skórnej która powstała około roku temu - z czasem urosła do około połowy centymetra. Okrągła zmiana, trochę wypukła, góra tej zmiany jakby biała - szorstka, dolna część przy samej skórze lekko brązowe.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl