Zmiany na skórze przedramienia - co to może być?

Cześć! Jestem mężczyzną, lat 25. Od od około roku obserwuję delikatne zmiany na skórze przedramienia. Plama, bo od niej się zaczyna jest delikatnie różowa, okrągła i nieco mnie martwi. Skóra w tym miejscu jest jakby wypukła i delikatnie zmarszczona. Plama rzadko łuszczy się. Zaczęło się niewinnie, teraz mam już 4 podobne plamki różniące się średnicą i intensywnoscią. Pojawiają się w prawie takich samych odstępach od siebie idąc w górę ramion. Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl