Co oznacza ta zmiana na podniebieniu?

Od około 3 miesięcy mam na podniebieniu miękkim wypukłą zmianę, która przypomina włókniaka, kaszaka albo coś podobnego. Niebolesna krosta, w kolorze podniebienia, z białą końcówką. Początkowo wydawało się, że się wchłonie, potem urosło i stwardniało. Lekarz POZ zbagatelizował, ale ja naprawdę się martwię.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl