Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza ta zmiana w obrębie łopatki?

Dzień dobry. W czwartek (01.10) na prawej stronie pleców w okolicy łopatki pojawiła się specyficzna zmiana - czerwona, wypukła, piekąca i swędząca. Nie ma widocznych pęcherzy surowiczych. Ogólny stan zdrowia to osłabienie i zmęczenie. Nie mam gorączki. Natomiast niepokojące jest to, iż czuje ból w okolicy zmiany do połowy pleców, tak samo odczuwam ból brzucha po jednej stronie (analogicznie do pleców). I tu moje pytanie, czy to może być półpasiec? Zmiana nie ma typowych pęcherzy, ale jest wypukła (podobne zdjęcia zmian spowodowanych półpaścem udało mi się znaleźć w sieci). Jak można to zweryfikować bez wizyty lekarskiej?
KOBIETA, 26 LAT 8 miesięcy temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy