Co może oznaczać ta krostka na podniebieniu?

Witam, mam 32 lata i od kwietnia mam na podniebieniu miękkim krostkę z białym końcem twarda okrągła jak zairko gorczycy ale pojawia sie ona po jedzeniu ciepłych posiłków i znika tego samego dnia po kilku godzinach. Nie boli tylko jest dyskomfort uczucie jakby sie cos przykleiło do podniebienia. Wcześniej nie miałem tego nie wiem Skąd to wzięło sie i czym mam z tym uda sie do lekarza specjalisty czy mam powody do obawy ze zaczyna dziać sie cos złego??

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl