Co oznacza opuchlizna ust po ich powiększeniu?

Dzień dobry. W czwartek, 6 marca powiększyłam usta 1 ml kwasu, wg. osoby wykonującej zabieg (dentystka) był to messofiller global. Podany mi został w wiekszości w dół, ponieważ od kilku lat tak postępuję. Większa część ampułki została podana w dolna warge, natomiast w gorną mniej. Nic się nie działo do soboty rano, kiedy to obudziłam się z twardymi, spuchniętymi i bolacymi podczas dotyku ustami. Tylko górna warga tak zareagowała, z dolna jest wszystko w porządku. Mam dwa razy większą, przez co dolna wygląda komicznie, ale najgorszy jest ból. Nigdy nie miałam takiej rakcji. Lekarz nie odbiera, zatem co robić by ta opuchlizna zniknłea, a usta zrobiły się miekkie? Proszę o pomoc, bo nie moge wziąć zwolnienia w pracy :(

Dzień dobry najlepiej będzie przejechać się tam gdzie miała Pani wykonywany zabieg, jesli lekarz nie odbiera telefonu. W przeciwnym razie można skonsultować się u innego lekarza medycyny estetycznej, ale może być wymagany odpis z kartoteki.