Co oznacza ostry ból w przełyku?

Witam od tygodnia mam ostry ból w przełyku od kilku lat zażywam bio***zol bo myślę że to zgaga od tygodnia ból w przełyku jest nie do z niesienia zażywam leki na przełyk i Żołądek pomaga na chwile i później znów to samo nie mam ubezpieczenia i mam tylko takie pytanie czy może być to coś groźnego czy to jest spowodowane uszkodzeniem przełyku i od 2 dni mam aftę w jamie ustnej czy to ma jakieś powiązanie ? Proszę o odpowiedz pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele. Czy Afta jest powiązana być może tak. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Sądzę że konieczne będzie wykonanie badania Gastroskopowego