Co oznacza ostry DIC u osoby po wstrząsie septycznym?

Witam jestem załamany brat trafił w krytycznym stanie do szpitala w wstrzasie septycznym Lekarze nie daja mu szabs na przezycie poniewaz rozwinol sie ostry Dic Brat lezy w jakiejsc specialnej sali z cisnieniem dodatnim albo ujemnymjuz nie pamietam lekarze z oiom sa mało rozmowni zreszta sie im nie dziwie co to takiego ten Dic Lekarz przedstawil mi wyniki WBC 1.3 plt 21 fibrynogen O.33 !(wynik sprawdzony) d dimer 23.000 !! troponina 17 tys Cpk 3.500 Ggtp 2.645 ldh 3.210 Amykaza 1400

Witam , mam za mało danych nt.przyczyny hospitalizacji oraz stanu obecnego - nie potrafię więc od;powiedzieć autorytatywnie! z.zurawski