Co oznacza plama na ciele po opalaniu?

Witam. Mam pytanie do dermatologa. Na moim ciele kilka dni temu po opalaniu powstała dość duża plama/zmiana skorna. Chwilę po opalaniu użyłem wody perfumowanej najprawdopodobniej także w tym miejscu. Co to może być? Jakie będą konsekwencje ? W linku znajduje się zdjęcie tej zmiany : https://zapodaj.net/2b80ae6e74a35.jpg.html Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u dermatologa po badaniu bedzie można coś więcej powiedzieć

Przebarwienie na skórze prawdopodobne powstało po kontakcie skóry z zastosowanym kosmetykiem,
problemy wyjaśni osobista konsultacja u dermatologa,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel