Co oznacza płaszczyznowe zwapnienia oponowe w środkowym dole czaszki i wzdłuż przyczepu namiotu móżdżku?

plaszczyznowe zwapnienia oponowe w srodkowym dole czaszki i wzdluz przyczepu namiotu mozdzku

Nie podała pani wymiarów zwapnienia.
Zwapnienia w strukturach mózgowych zwykle powstają z wiekiem i nie są patologia zagrażającą życiu. Są to zmiany łagodne, najczęściej bezobjawowe. Nie ma powodów do niepokoju. Przy najbliższej okazji proszę pokazać wynik neurologowi.