Zwapnienia mózgu u 66-latki
witam.. tomograf zapisał u mnie zwapnienie mózgu Proszę o bliższe informacje co to oznacza??/ Z Poważaniem Danuta ..lat 66

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie,
Jeśli chodzi o zwapnienia struktur mózgowych to nie są to zmiany budzące niepokój. Pojawiają się one najczęściej z wiekiem i nie wymagają postępowania terapeutycznego. Sugeruję aby udała się Pani na konsultację do lekarza neurologa.
Pozdrawiam.