Co oznacza podniesiony niedobór witaminy D3?

Witam. Mam 32 lata. Bardzo często słabo mi się robi. Chwilę popracuje i słabo mi. Nie funkcjonuje normalnie bo ciągle mi slabo. Moje wyniki są wporzadku oprócz żelaza 270,8, CRP podniesiony, niedobór Wit.D3. Transferyna, ferrytyna w normie. 3 lekarzy nie dało mi dalszych wskazówek. Zrobiłam te badania, które mi kazano. I co mam robić dalej bo coraz gorzej ze mną? Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

A jaki dokładnie wynik crp? Jak wyglądają pozostałe wyniki ?