Co oznacza podwyższone OB u 23-latki?

Witam. Od dwóch lat mam podwyższone OB ( w granicach 36-48) do tego od kilku miesięcy nieustannie stan podgorączkowy w granicach 37,2-37,8. Wyniki krwi mam dobre oprócz tego OB, wyniki tarczycy też mam w normie, w przeszłości chorowałam na Zakrzepicę oraz Wrzody, gastroskopia robiona regularnie co 1,5 roku wychodzi prawidłowo, testy na bakterie HP też. Cialge czuję zmęczenie i osłabienie, sypiam w nadmiarze albo wcale, moje pytanie to w jakim kierunku mogła bym się badać ? Lekarze co chwila robią mi nowe badania ale nic one nie wskazują, a może taka moja natura ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest szersza diagnostyka internistyczna sadze ze nawrzeszczał warunkach oddziału chorób wewnętrznych