Co oznacza podwyższony poziom limfocytów i monocytów?

Witam. Mam pytanie co oznacza podwyższony poziom limfocytow% : 40.6% [norma od 20do 40%] i monocytow% 10.4% [norma 2-10%]??? Pozostale wyniki morfologii w srodkowej granicy norm. CRP 0.8 przy [norma 0.00-5.00]. Limfocyty 2.3tys/μl [ norma 1.00-3.00 tys/μl] Monocyty 0.60 tys/μl [norma 0.20-1.00tys/μl]. W poprzednich badaniach: Kwiecien MONO% 8.1%, maj MONO% 8.6%, poczatek lipca MONO% 8.9%(przy normach [2-10%].

Witam. Jedną z przyczyn może być przebyta infekcja wirusowa. Z poziomu portalu nie mogę wykluczyć innych przyczyn. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego.