Co oznacza polip hyperplasia complex atypica endometrii in adenocarcinoma vertens?

Rok temu miałam wykonaną histeroskopie wycinki po 4 tygodniach nic nie wykazały. W styczniu tego roku miałam ponownie histeroskopie ze względu czasami plamienie wynik kanał i wycinki z szyjki macicy normalis natomiast jama i polip hyperplasia complex atypica endometrii in adenocarcinoma vertens powiedziano mi że nowotwór złośliwy trzonu macicy - błona sluzowa macicy, ct jamy brzusz. i rtg płuc czyste tydzień temu miałam usuniętą radykalnie macice z przydatkami i wezłami. Jakie są rokowania?

Lek. Tomasz Budlewski

Coś więcej będzie można powiedzieć po wyniku badania histopatologicznego . Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego